• Zasiej w sobie
  • pasję do nasion

Biznes

Jeżeli szukasz pewnego partnera biznesowego, to dobrze trafiłeś. Od lat cieszymy się nieposzlakowaną opinią, dzięki pracy włożonej w nasiona od momentu zasiewu na plantacji, do chwili zapakowania ich do wysyłki.

Nasza współpraca może iść różnymi torami:


- jednorazowe potrzeby
Kiedy potrzebujesz określonych nasion, kontaktujesz się z nami. Sprawdzamy czy mamy je na magazynie i jeśli tak, to wysyłamy je do Ciebie. Bez umów i długoterminowych zobowiązań, po prostu zamówienie+realizacja.


Akurat nie mieliśmy gatunku, którego szukałeś, a wiesz, że będziesz go potrzebował także w przyszłości? Może lepsza będzie dla Ciebie inna forma współpracy czyli...


 - umowa produkcyjna
Kiedy masz długofalowe zapotrzebowanie na dane gatunki i odmiany, podpisujemy umowę produkcyjną na określony sezon lub wiele lat i zawieramy w niej ilość, cenę i parametry zamówionych nasion. Wtedy specjalnie dla Twoich potrzeb zakładamy nowe plantacje lub powiększamy te istniejące.

balsamina waleriana

Produkujemy wszystkie gatunki i odmiany, które znajdziesz w katalogu.
Jeśli potrzebujesz czegoś innego – skontaktuj się z nami.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.